Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 49,70 EUR
skladom
naša cena 49,70 EUR
skladom
naša cena 37,56 EUR
skladom

Úvod » Dezinfekcia

Dezinfekcia

 

Uvedomujeme si, že cena týchto výrobku je kvôli aktuálnej situácii a celkovému nedostatku dezinfekciou na trhu naozaj vysoká a preto považujeme za dôležité sa k nej vyjadriť. Nepriali by sme si nič iné ako jej predávať za násobne nižšiu cenu, ako tomu bolo ešte pred niekoľkými týždňami. Bohužiaľ v celej Európe dnes nedá dezinfekciu kúpiť a to ani za násobne vyššie ceny a tento výrobok sa nám podarilo nakúpiť v poslednej várke

Mali sme skrátka dve možnosti ako na cenovú ponuku zareagovať. Buď jej odmietnuť alebo ju s minimálnou prirážkou ponúknuť ďalej. Zvolili sme tú druhú, ktorá nám prišla v súčasnej situácii správna a uisťujeme vás, že v rádoch týždňov bude v našej ponuke produkt zase za štandardnú cenu, akonáhle dorazí ďalšie zásoby, ktoré už máme na ceste.


EUR
EUR

naša cena 2,98 EUR

skladomnaša cena 33,50 EUR

skladomnaša cena 155,50 EUR

skladom


bežná cena 5,16 EUR

naša cena 4,26 EUR

skladom
akcia